Follow us

ARITEH.EU interneta veikala lietošanas noteikumi

Uzņēmums: SIA Ariteh, reģ. nr. LV42103047807

Šie noteikumi attiecas uz visiem preču pirkumiem, kas veikti, veicot pasūtījumu interneta veikalā. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo dokumentu pirms jebkuru pirkumu veikšanas!

 ARITEH.EU patur tiesības mainīt lietošanas noteikumus. Lūdzu, pārskatiet noteikumus pirms veicat atkārtotus pirkumus.

 LIETOTĀJA TIESĪBAS UN PIENĀKUMI

 Lietotājs ir atbildīgs par visiem ar preču pasūtīšanu saistītajiem pasākumiem: lietotāja konta reģistrēšana, informācijas ievietošana kontā, paroli un lietotāja konta konfidencialitāte.

 Lietotājam nedrīkst dalīties ar saviem datiem un paroli ar trešajām personām. Lietotāja datus drīkst izmantot tikai konkrētais lietotājs (fiziska vai juridiska persona), kam tie ir piešķirti.

 Lietotājam ir aizliegts veikt darbības, kas apdraud sistēmas drošību. Pārkāpuma gadījumā ARITEH.EU patur tiesības vienpusēji pārtraukt pakalpojumu sniegšanu bez iepriekšējas brīdināšanas un bez iemesla skaidrojuma.

 Lietotājam ir tiesības atcelt pasūtījumu jebkurā tā izpildes posmā, tostarp 14 dienu laikā pēc produkta saņemšanas. Plašāka informācija atrodama sadaļā "Preču atgriešanas noteikumi."

 Patērētāju prasījuma par produktu vai pakalpojumu, kas neatbilst līguma nosacījumiem, vai par patērētāja tiesībām un obligācijām iesniegšanas un izskatīšanas kārtība ir noteikta Patērētāju tiesību aizsardzības likumā.

 Pasūtot preci, lietotājs piekrīt, ka viņa iesniegto datu apstrāde tiek veikta saskaņā ar personas datu aizsardzības likumu.

 ARITEH.EU TIESĪBAS UN PIENĀKUMI

 ARITEH.EU saistībā ar preču un pakalpojumu aprakstu apņemas nodrošināt preču saņemšanu paredzētajā laikā un apjomā.

 izmantojot ARITEH.EU interneta veikalu, jūs apstiprināt, ka saprotat šos noteikumus, un apņematies to ievērot, regulāri pārbaudot to izmaiņas.

 Preču piegāde

 Preces, kas iegādātas ARITEH.EU interneta veikalā, tiek piegādātas pircējiem, izmantojot Omniva vai Latvijas Pasts piegādes pakalpojumus. Pircējs var arī saņemt preci ARITEH.EU ofisā Mārupē, Mārtiņmuižā.

 Preces, kas atrodas noliktavā, atbilstoši ARITEH.EU veikala paraugiem, tiek sagatavotas un piegādātas 1-2 dienu laikā. Parasti, izmantojot Omniva pakalpojumus, preces pircējam nonāk rokās 4 darba dienu laikā no pirkuma apmaksas brīža.

 Apmaksas kārtība

 Veicot iepirkšanos ARITEH.EU interneta veikalā, pircējs veic maksājumus, izmantojot tiešsaistes maksājumu sistēmu, maksājot ar maksājumu karti vai bankas pārskaitījumu. Pēc veiksmīgas darījuma noslēguma tiek nosūtīta apstiprinājuma e-pasta vēstule par pasūtījuma saņemšanu un apmaksu uz norādīto e-pasta adresi.

 Strīdu risināšanas kārtība

 Strīdu situācijas tiek risinātas, komunicējot starp pircēju un ARITEH.EU (pārdevēju/pakalpojumu sniedzēju). Ja strīds nevar tikt atrisināts sarunās vai sarakstē, puses risinās strīdu LR tiesā, ievērojot Latvijas Republikas likumus un normatīvos aktos.