Follow us

BAGĀŽAS SISTĒMU AUTOMATIZĀCIJA

Mēs esam specializējušies arī lidostu bagāžas sistēmu automatizācijā. ARiTeh ir ieguvis reputāciju kā vadošais uzņēmums nozarē, piedāvājot inovatīvus risinājumus, kas palīdz uzlabot efektivitāti un drošību lidostu bagāžas apstrādē.

Mūsu uzņēmuma augsti kvalificētā inženieru un projektu vadības komanda, nodrošina pasūtītājiem klientu apkalpošanu un atbalstu no projektu plānošanas, attīstīšanas līdz pat to pilnīgai izpildei.

Uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, sākot no bagāžas konveijeriem un skeneriem līdz programmatūras izstrādei un integrācijai eksistējošajā sistēmā.

ARiTeh strādā kopā ar globāliem lidostu operatoriem, lai radītu pielāgotus un efektīvus risinājumus, kas atbilst viņu konkrētajām vajadzībām un prasībām.

Uzņēmuma ilggadējā pieredze bagāžas sistēmu automatizācijā un zināšanas nozarē ir ļāvušas tai kļūt par uzticamu partneri daudzām lidostām visā pasaulē.

ARiTeh ir cieši saistīts ar bagāžas sistēmu automatizācijas tehnoloģijām un nepārtraukti ir inovāciju meklājumos, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un efektivitāti savos risinājumos lidostu bagāžas sistēmu automatizācijai.

LOĢISTIKA

ARiTeh ir uzņēmums, kas specializējas loģistikas automatizācijas jomā. Tas nozīmē, ka mēs nodrošinām inovatīvas un efektīvas automatizācijas risinājumus, kas palīdz uzņēmumiem palielināt savu efektivitāti un optimizēt darba procesus. Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt klientiem ar visaptverošu un uzņēmuma vajadzībām pielāgotu automatizācijas risinājumu.

Viens no mūsu galvenajiem pakalpojumiem ir automatizēto noliktavu izstrāde un instalēšana. Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu spektru sākot no projektēšanas un izstrādes līdz pat uzstādīšanai un pielāgošanai klienta vajadzībām. Mūsu noliktavas ir aprīkotas ar modernām tehnoloģijām, kas ļauj automātiski kustēties un organizēt preces, tādējādi ievērojami samazinot laiku un darbaspēku, kas nepieciešams preču apstrādei.

Otra nozīmīga mūsu specializācijas joma ir ostu iekraušanas sistēmas beramkravām. Šajā jomā mēs nodrošinām risinājumus, kas ļauj efektīvi un droši iekraut un izkraut kravas no kuģiem. Mūsu sistēmas ir aprīkotas ar modernām tehnoloģijām, kas ļauj veikt iekraušanu un izkraušanu ātri un precīzi, minimizējot riskus un optimizējot darba procesus.

Pasta šķirošanas sistēmas ir arī viena no mūsu specializācijas jomām. Mēs nodrošinām risinājumus, kas palīdz uzņēmumiem veikt precīzu un ātru pasta sūtījumu šķirošanu. Mūsu sistēmas ir aprīkotas ar optisko atpazīšanas tehnoloģiju, kas ļauj ātri un precīzi identificēt sūtījumu adreses un novirzīt tos uz pareizo maršrutu.

Noslēgumā, mēs specializējamies arī interneta veikalu preču kustības vadības sistēmu izstrādē un instalēšanā. Šīs sistēmas ļauj uzņēmumiem efektīvi pārvaldīt un organizēt preču kustību no noliktavas līdz klientam, nodrošinot precīzu un ātru piegādi. Mūsu risinājumi ir pielāgojami atbilstoši klienta vajadzībām un nodrošina efektīvu un uzņēmumam izdevīgu preču pārvaldību.

ARiTeh ir uzņēmums, kas ir ieguvis plašu pieredzi un atzinību loģistikas automatizācijas jomā. Mūsu mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem palielināt efektivitāti un optimizēt darba procesus, izmantojot inovatīvas un modernas tehnoloģijas. Mēs strādājam, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti ir konkurētspējīgi un gatavi izaicinājumiem, kas nākotnē var radīties loģistikas nozarē.

ZAĻĀ ENERĢIJA

ARiTeh ir Latvijas kompānija, kas specializējas zaļajās tehnoloģijās. Tā ir viena no vadošajām uzņēmumu grupām Baltijas valstīs, kas strādā pie vides aizsardzības un ilgtspējīgas attīstības. Kompānija ir ieguvusi starptautisku atzinību un lepojas ar savu pieredzi un zināšanām šajā jomā.

Viena no kompānijas lielākajām sasniegumiem ir automatizētās pirolīzes rūpnīcas, kas atrodas Dānijā, Francijā, Somijā un Spānijā. Šīs rūpnīcas ir aprīkotas ar modernām tehnoloģijām, kas ļauj pārstrādāt nolietotās riepas un citus atkritumus, kā rezultātā iegūstot enerģiju un vērtīgus produktus. Pirolīzes process ir plūsmas tehnoloģija, kas nodrošina efektīvu un ilgtspējīgu enerģijas ražošanu. Tā ir arī viena no visvairāk pētītajām un attīstītajām tehnoloģijām vides aizsardzības jomā.

Turklāt, ARiTeh arī ir izveidojusi dažāda veida plastmasas porciju tipa reaktorus, kas ir vēl viens solis uz priekšu cīņā pret plastmasas atkritumiem un vides piesārņojumu. Šie reaktori ļauj pārstrādāt plastmasas atkritumus un iegūt no tiem vērtīgus produktus, kas var tikt izmantoti atkal.

Papildus pirolīzes rūpnīcām un plastmasas porciju tipa reaktoriem, ARiTeh arī ir vadošais Delta saules paneļu inverteru izplatītājs Baltijas valstīs. Delta inverteri ir vieni no efektīvākajiem saules paneļu inverteriem pasaulē, un tie nodrošina ilgtspējīgu un efektīvu saules enerģijas izmantošanu. ARiTeh piedāvā inverterus ar jaudas diapazonu no 5 kilovatiem līdz 250 kilovatiem, tādējādi apmierinot dažādas vajadzības un prasības.

ARiTeh ir kompānija, kas iegulda lielas pūles un resursus, lai veicinātu zaļās tehnoloģijas un ilgtspējīgu attīstību. Tās darbība un sasniegumi liecina par to, ka kompānija ir apņēmusies veidot labāku un zaļāku nākotni ne tikai Latvijai, bet arī visai pasaulei. ARiTeh ir piemērs tam, ka uzņēmējdarbība un vides aizsardzība var iet roku rokā, un ka mēs visi varam veikt pozitīvas pārmaiņas, ja darbojamies kopā un izmantojam jaunākās tehnoloģijas un zināšanas.


AGRIKULTŪRA

Agrikultūras procesu automatizācija ir būtiska, lai uzlabotu ražošanas efektivitāti un samazinātu darbaspēka izmaksas. ARiTeh ir uzņēmums, kas specializējas agrikultūras procesu automatizācijas risinājumos. Mēs piedāvājam dažādas automatizētas sistēmas, kas palīdzēs lauksaimniekiem optimizēt savu darbu un palielināt ražošanas apjomus.

 Mūsu portfelī ir daudzveidīgi automatizētie siltumnīcu risinājumi, kas palīdzēs nodrošināt optimālus augu augšanas apstākļus un uzlabos to kontroli. Tāpat piedāvājam arī automatizētas graudu glabātuves, kas nodrošinās optimālu graudu uzglabāšanu un saglabās tiem nepieciešamos kvalitātes parametrus.

 Mūsu uzņēmums specializējas arī sēklu šķirošanas staciju izstrādē un izveidē. Šīs sistēmas palīdzēs nodrošināt precīzu un efektīvu sēklu šķirošanu, kas ir būtiski lauksaimniekiem, lai nodrošinātu augstas kvalitātes sēklas un labāku ražību.

 ARiTeh ir uzņēmums, kas lepojas ar saviem augstas kvalitātes un inovatīvajiem risinājumiem lauksaimniecības nozarē. Mēs strādājam, lai palīdzētu lauksaimniekiem uzlabot savu ražošanas procesu un sasniegt vēl labākus rezultātus. Sazinieties ar mums, ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem un risinājumiem agrikultūras procesu automatizācijai.