Follow us

BAGĀŽAS SISTĒMU
AUTOMATIZĀCIJA

 

Mēs esam specializējušies arī lidostu bagāžas sistēmu automatizācijā. AriTeh ir ieguvis reputāciju fkā vadošais uzņēmums nozarē, piedāvājot inovatīvus risinājumus, kas palīdz uzlabot efektivitāti un drošību lidostu bagāžas apstrādē.

Mūsu uzņēmuma augsti kvalificētā inženieru un projektu vadības komanda, nodrošina pasūtītājiem klientu apkalpošanu un atbalstu no projektu plānošanas, attīstīšanas līdz pat to pilnīgai izpildei.

Uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, sākot no bagāžas konveijeriem un skeneriem līdz programmatūras izstrādei un integrācijai eksistējošajā sistēmā.

ARiteh strādā kopā ar globāliem lidostu operatoriem, lai radītu pielāgotus un efektīvus risinājumus, kas atbilst viņu konkrētajām vajadzībām un prasībām.

Uzņēmuma ilggadējā pieredze bagāžas sistēmu automatizācijā un zināšanas nozarē ir ļāvušas tai kļūt par uzticamu partneri daudzām lidostām visā pasaulē.

ARiteh ir cieši saistīts ar bagāžas sistēmu automatizācijas tehnoloģijām un nepārtraukti ir inovāciju meklājumos, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti un efektivitāti savos risinājumos lidostu bagāžas sistēmu automatizācijai.